Foci EB menetrend időrendben
Milyen foci EB mérkőzést játszanak ma? A következő hónapunkban gyakran fogjuk feltenni ezt a kérdést. Ne maradj le Te sem a foci EB legjobb meccseiről . Összefoglaltuk Nektek az Európa bajnokság menetrendjét, így folyamatosan nyomon követhetitek, hogy éppen milyen mérkőzés lesz aznap. Nézzétek a mérkőzéseket a Bálna Teraszon, ahol HD minőségű led fallal, elképesztő dunai panorámával , hűsítő italokkal és a legjobb hangulattal várunk Titeket. Asztalfoglalás: https://www.balnaterasz.hu/asztalfoglalas/
Csatlakozz a hivatalos facebook eseményünkhöz: Kattints
FOCI EB MENETREND IDŐRENDBEN
1. CSOPORTKÖR
Szombat , Június 11. , 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport
Szombat , Június 11. , 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport
Szombat , Június 11. , 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport
Vasárnap, Június 12. , 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport
Vasárnap, Június 12. , 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport
Vasárnap, Június 12. , 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport
Hétfő Június 13. , 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport
Hétfő Június 13. , 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport
Hétfő Június 13. , 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport
Kedd Június 14. , 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport
Kedd Június 14., 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport
2. CSOPORTKÖR
Szerda Június 15. , 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport
Szerda Június 15. ,, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport
Csütörtök Június 16. , 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport
Csütörtök Június 16. , 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport
Csütörtök Június 16. , 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport
Péntek Június 17. , 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport
Péntek Június 17. , 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport
Péntek Június 17. , 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport
Szombat Június 18. , 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport
Szombat Június 18. , 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport
Szombat Június 18. , 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport
3. CSOPORTKÖR
Vasárnap Június 19. , 21.00 (Lille): Svájc v Franciaország – A csoport
Vasárnap Június 19. , 21.00 (Lyon): Románia v Albánia – A csoport
Hétfő Június 20. , 21.00 (St-Etienne): Szlovákia v Anglia – B csoport
Hétfő Június 20. , 21.00 (Toulouse): Oroszország v Wales – B csoport
Kedd Június 21. , 18.00 (Párizs): Észak-Írország v Németország – C csoport
Kedd Június 21. , 18.00 (Marseille): Ukrajna v Lengyelország – C csoport
Kedd Június 21. , 21.00 (Bordeaux): Horvátország v Spanyolország – D csoport
Kedd Június 21. , 21.00 (Lens): Csehország v Törökország – D csoport
Szerda Június 22. , 18.00 (Lyon): MAGYARORSZÁG v Portugália – F csoport
Szerda Június 22. , 18.00 (St-Denis): Izland v Ausztria – F csoport
Szerda Június 22. , 21.00 (Nice): Svédország v Belgium – E csoport
Szerda Június 22. , 21.00 (Lille): Olaszország v Íroroszág – E csoport
Kieséses szakasz menetrendje
Nyolcaddöntők
Szombat, Június 25. , 15.00 Mérkőzés 1: A csoport második v C csoport második ( St-Etienne)
Szombat, Június 25. , 21.00 Mérkőzés 2: D csoport győztese v Harmadik helyezett B/E/F (Lens)
Szombat, Június 25. , 18.00 Mérkőzés 3: B csoport győztese v Harmadik helyezett A/C/D (Paris)
Vasárnap, Június 26. , 21.00 Mérkőzés 4: F csoport győztese v E csoport második (Toulouse)
Vasárnap, Június 26. , 18.00 Mérkőzés 5: C csoport győztese v Harmadik helyezett A/B/F (Lille)
Vasárnap, Június 26. , 15.00 Mérkőzés 6: A csoport győztese v Harmadik helyezett C/D/E (Lyon)
Hétfő, Június 27. , 18. 00 Mérkőzés 7: E csoport győztese v D csoport második ( St-Denis)
Hétfő, Június 27. , 21.00 Mérkőzés 8: B csoport második v F csoport második ( Nice)
Negyeddöntők
Csütörtök, Június 30. , 21.00 , 1: Győztes 1 v Győztes 2 ( Marseille)
Péntek, Július 1. , 21.00 , 2: Győztes 3 v Győztes 4 ( Lille)
Szombat Július 2. , 21.00 , 3: Győztes 5 v Győztes 6 (Bordeaux)
Vasárnap Július 3. , 21.00 , 4: Győztes 7 v Győztes 8 (Július, St-Denis)
Elődöntők
Szerda, Július 6. , 21.00 , 1: Győztes NF1 v Győztes NF2 ( Lyon)
Csütörtök, Július 7. , 21.00 , 2: Győztes NF3 v Győztes NF4 (Marseille)
Döntő
Vasárnap, Július 10., 21.00 , Győztes E1 v Győztes E2 ( St-Denis)
- Published in Blog